Meno edukacijos metodai

„Meno edukacijos metodai“ – tai meno edukacijos metodų sklaidos projektas, apjungiantis skirtingų sričių praktikus: šiuolaikinio meno, šokio bei teatro kūrėjus ir edukatorius. Šio projekto tikslas – dalintis svarbių Lietuvos meno institucijų bei individualių kūrėjų naudojamais metodais su kitais meno edukacija užsiimančiais praktikais ir taip prisidėti prie Lietuvos meno edukacijos lauko plėtojimo.

Projekte video paskaitų formatu savo kurtus bei naudojamus meno edukacijos metodus pristato menininkas, kuratorius ir Vilniaus dailės akademijos dėstytojas Vytenis Burokas, Nacionalinės dailės galerijos edukacinių veiklų kuratorės Eglė Nedzinskaitė ir Austėja Tavoraitė, meno edukatorė Karen Vanhercke, šiuolaikinio šokio šokėjos ir choreografės Agnietė Lisičkinaitė ir Greta Grinevičiūtė bei teatro ir eksperimentinio kino režisierė, dėstytoja, metodologė ir dizainerė Gintarė Minelgaitė.

Projektą prodiusuoja: VIlius Vaitiekūnas

Projektą „Meno edukatorių mokomojo skaitmeninio turinio Lietuvos mokytojams kūrimas“ remia Lietuvos kultūros taryba

Projektą įgyvendina: Akee ir asociacija „Papasakok plačiau“

Už pagalbą įgyvendinant projektą dėkojame Tomui Bardauskui, Denisui Kolomyckiui, Kamilei Krasauskaitei, Erikai Lastovskytei, MO muziejui, Nacionalinei dailės galerijai ir Šiuolaikinio meno centrui

Visos video paskaitos…