AKEE REZIDENCIJA

Akee rezidencija yra bendruomeninė iniciatyva, atvira visiems menininkams, architektams, edukatoriams, kuratoriams ir kitiems kūrybinių veiklų atstovams. Rezidencija suteikia galimybę apsistoti ir dirbti Lietuvos užmiestyje, įgyvendinant individualius projektus ir įsitraukiant į vietos ir Lietuvos kultūrinę sceną.

PASTATO BŪKLĖ

Šiuo metu Akee rezidencijos erdvės yra renovuojamos ir nėra pilnai pritaikytos apsistojimui, tačiau norintys apsistoti ar atvykti gali tai padaryti, turėdami omenyje esamą pastato būklę. Akee rezindencijos erdvės nėra šildomos, tad priklausomai nuo orų, yra eksplotuojamos tik gegužės – rugsėjo mėnesiais.

DARBO IR GYVENIMO SĄLYGOS

Visi rezidencijoms pritaikomi kambariai yra aprūpinti lova, stalu, internetu, elektra ir šviesos šaltiniu. Akee rezidenecijoje taip pat yra bendro naudojimo erdvės prieinamos tiek rezidentams, tiek kitiems lankytojams: 40 kv.m. salė, vonios kambarys, virtuvė.

Reziduojantiems asmenims yra suteikiama prieiga prie Akee esamų medžio, metalo ir kitų medžiagų apdirbimo technikos, filmavimo kamerų, video montažo technikos.

Akee veiklas remia statybinės įrangos nuoma užsiimanti kompanija MB Lairent“ (www.lairent.lt), tad turint specifinės medžio, metalo ar kitų medžiagų apdirbimo, matavimo ar žemės gręžimo ir kasimo įrangos poreikį, kviečiame susipažinti su MB „Lairent“ katalogu ir apie reikalingą įrangą iš anksto informuoti Akee komandą.

APSISTOJIMO MOKESTIS

Trumpalaikis apsistojimas (iki 14 dienų): 13 EUR/diena
Ilgalaikis apsistojimas (15 dienų ir daugiau): 10 EUR/diena

Akee taip pat yra atvira apsistojimui be mokesčio, rezidentams prisidedant prie vietos erdvių priežiūros.

Buvę rezidentai