Erdvės ir teritorija

PASTATO BŪKLĖ

Šiuo metu Akee rezidencijos erdvės yra renovuojamos ir nėra pilnai pritaikytos apsistojimui, tačiau norintys apsistoti ar atvykti gali tai padaryti, turėdami omenyje esamą pastato būklę. Akee rezindencijos erdvės nėra šildomos, tad prikalusomai nuo orų, yra eksplotuojamos tik gegužės – rugsėjo mėnesiais.

DARBO IR GYVENIMO SĄLYGOS

Visi rezidencijoms pritaikomi kambariai yra aprūpinti lova, stalu, internetu, elektra ir šviesos šaltiniu. Akee rezidenecijoje taip pat yra bendro naudojimo erdvės, prieinamos tiek rezidentams, tiek kitiems lankytojams: 40 kv.m. salė, vonios kambarys, virtuvė.

Kūrybos ir darbo įranga

Reziduojantiems asmenims yra suteikiama prieiga prie Akee esančios medžio, metalo ir kitų medžiagų apdirbimo technikos, filmavimo kamerų, video montažo technikos.

Akee veiklas remia statybinės įrangos nuoma užsiimanti kompanija MB Lairent“ (www.lairent.lt), tad turint specifinės medžio, metalo ar kitų medžiagų apdirbimo, matavimo ar žemės gręžimo ir kasimo įrangos poreikį, kviečiame susipažinti su MB „Lairent“ katalogu ir apie reikalingą įrangą iš anksto informuoti Akee komandą.

PASTATO PLANAS

PIRMAS AUKŠTAS

1.1 Pirma salė (veikloms nepritaikyta)
1.2 Antra salė
1.3 Trečia salė / sandėlis
1.4 Prieangis
1.5 Laiptinė
1.6 Fojė
1.7 Erdvė bitininkystės reikmėms

ANTRAS AUKŠTAS

2.1 Vonios kambarys
2.2 Pirma studija
2.3 Pirma studija
2.4 Antra studija
2.5 Antra studija
2.6 Holas
2.7 Laiptinė
2.8 Virtuvė
2.9 Trečia studija

Akee teritorija

Akee teritorija yra Aleknaičių kaimo rytiniame pakraštyje. Akee territoriją sudaro 2 ha dirbamos žemės, kuri šiuo metu yra naudojama vietos ūkininkų, ir 1,8 ha – buvusios mokyklos teritorijos. 1/2 jos perimetro ribojasi su dirbamos žemės laukais, kitą dalis – su kaimynais.